Noteikumi, iepērkoties internet veikalā.


Kā iepirkties interneta veikalā?

1.      Izvēlies daudzumu un pasūti preci.

2.     Veic pasūtījuma apmaksu.

3.      Saņem e-pastā apstiprinājumu, ka esam saņēmuši pasūtījuma apmaksu un nosūtam Tev preci.

4.     Saņem preci Omniva pakomātā un izbaudi!

Cenas norādītas ar PVN, piegāde Latvijā Omniva pakomāti. Par iespējām nosūtīt uz kādu citu valsti raksti e – pastu Ilona@ jete.lv


Vispārīgie noteikumi:

1. Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

2. Gadījumā, ja Pircēja pasūtītā prece nav pieejama, Pārdevējs informē par to Pircēju divu darba dienas laikā no pasūtījuma noformēšanas.

Piegādes un samaksas kārtība:

3. Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu, piegādes veidu un vietu.

4. Pasūtījuma piegādes izmaksas,  tiek papildus pievienotas rēķinam par pasūtījumu.

5. Ja, pircējs neapmaksā rēķinu 24 h laikā no pasūtījuma veikšanas brīža, pasūtījums tiek anulēts.

6. Latvijas teritorijā prece tiek piegādāta ar  Omniva pakomāta starpniecību, preces piegāde 3,69 EUR (trīs eiro un 69 centi). Ja pircējs vēlas saņemt preci citā valstī, pirms piegādes sazinās ar Pārdevēju, un vienojās par piegādes veidu un cenu.

Pasūtījumie, sākot no 50 EUR piegāde Latvijā bez papildus samaksas.

7.Pārdevējs izsūta preci 5 (pieci) darba dienu laikā pēc Pircēja samaksas saņemšanas. Pārdevējs par preces izsūtīšanu nosūta Pircējam  sms.

8. Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 (četrpadsmit) darba dienu laikā pēc preces saņemšanas. Lai atteiktos no preces, Pircējs aizpilda  elektronisko atteikuma veidlapu, ko var saņemt pēc pieprasījuma rakstot uz e-pastu [email protected].   Omniva pakomāta izmaksas par preces atgriešanu apmaksā Pircējs. Nauda par preci tiek atgriezta 30 (trīsdesmit) darba dienu laikā pēc preces atgriešanas. Izmaksas, par preces piegādi Pārdevējs neatgriež. Prece jāatgriež tādā veidā un iepakojumā, kā tā tika nosūtīta Pircējam.

9. Pircēja e- pasts tiek pievienots  datu bāzei. E- pasta  sūtījumos pārdevējs informē pircēju par jaunumiem un atlaidēm.

10. Maksājumi tiek veiki:


11. Privātuma politika. Datu pārzinis - SIA “4 laumiņas”, reģ. Nr. LV40203085370, Ciemupes iela 1-92, Rīga, LV-1024, [email protected].  Personas dati -  informācija, kas attiecās uz fizisku personu, piemēram, personas kods, adrese, tālruņa numurs u.tml. Lai mēs varētu izpildītu savas saistības pret Jums kā klientu, mums nepieciešams apstrādāt Jūsu personas datus. Jūsu personas dati tiks iegūti un apstrādāti tikai tajos gadījumos un tādā apjomā, cik tas ir nepieciešams konkrētu, skaidri noteiktu un likumīgu mērķu izpildei. Mēs apstrādājam Jūsu personas datus, lai sniegtu Jums savus pakalpojumus. Mēs iegūstam Jūsu datus tieši no Jums, ko Jūs aizpildiet pie pasūtījuma veikšanas un pasūtījuma apmaksas. Mēs aizsargājam Jūsu personas datus, ievērojot īpašu piesardzību un izmantojot tam piemērotas datu aizsardzības metodes. Mēs glabājam Jūsu datus vismaz tik ilgi, cik ilgi Jūs esat mūsu klients. Jūsu personas dati tiks apstrādāti tikai tik ilgi, cik nepieciešams. Pēc klientu attiecību izbeigšanas datu saglabāšanas periods ir atkarīgs no to veida, lietošanas mērķa un likumā noteiktās informācijas glabāšanas termiņa. Glabāšanas periods var būt pamatots ar līgumu ar Klientu, datu pārziņa leģitīmajām interesēm vai piemērojamajiem normatīvajiem aktiem (piemēram, likumiem par grāmatvedību, noilgumu, civiltiesībām u.tml.). Datu glabāšanas laikā mēs ievērojam likumā noteiktās prasības.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.