Es vēlos, lai Tu zini, ka viss, ko redzi www.jete.lv lapā, ir  testēts un pārbaudīts, teiktu - pat ļoti skaudros apstākļos. Apstākļos un veidā, kā es uzskatu, nevienam nevajadzētu izturēties pret savu apģērbu! Un tas tika un tiek darīts tāpēc, lai atlasītu tikai labāko un pasargātu no vilšanās, ka esi nopirkusi apģērbu, kas kalpo līdz pirmajai mazgāšanas reizei.

Vai Jetes legingus un apģērbu var iegādāties kādā no veikaliem Latvijā?

Nē, Jetes apģērbu var iegādāties tikai internetveikalā. Blociņu Jetes koks var iegādāties  Jānis Roze grāmatnīcās.

 Ko darīt, ja izmērs, ko esmu, pasūtījusi, man neder?

 Apģērbu vari atgriezt  vai samainīt uz citu izmēru. Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 (četrpadsmit) darba dienu laikā pēc preces saņemšanas. Raksti uz [email protected]

 Kā pareizi izvēlēties savu izmēru?

Izmanto izmēru tabulu, tomēr ņem vērā, ka audumu sastāvā ir elastāns, tas nozīmē, ka audums var pastiepties ("padoties"). Ja tomēr Tevi māc šaubas par izmēra izvēli, raksti uz [email protected]

 Kurā no Omniva pakomātā es saņemšu sūtījumu?

Savu sūtījumu saņemsi Omniva pakomātā, kas būs vistuvāk Tavai norādītajai adresei. Ja vēlies pasūtījumu saņemt kādā konkrētā pakomātā, norādi to laukā "papildus informācija".

Vai pasūtījumi tiek piegādāti arī ārpus LV?

Jā. Par pasūtījuma nosūtīšanu arpus LV, raksti [email protected]

 Ko nozīmē Paysera pie maksāšanas iespējām?

Payesera norēķinu sistēma ļauj Tev veikt maksājumu  maksimāli ērti un viekārši. Vairāk nekā 5000 interneta veikalu ir uzstādījuši Paysera Checkout apmaksas veidu, lai klientiem būtu vienkārši iepirkties internet.

 Paysera sistēma piedāvā ātri un vienkārši iepirkties Luminor/Nordea Swedbank, SEB banka, Swedbank, Citadele, WEBmoney un citas norēķinu sistēmas.

Un tomēr, ja nevēlies pieslēgties maksājuma sistēmai, apmaksas veids -izvēlies pārskaitījums ar rēķinu. Sistēma sagatavos automātisku rēķinu, ka saņemsi savā norādītajā e- pastā.

Veici pasūtījumu, bet sistēma nenostrādāja un nevarēja veikt maksājumu?

Raksti vai zvani [email protected] 26692666 Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.