Noteikumi, iepērkoties internet veikalā.

 

Kā iepirkties interneta veikalā?

1.      Izvēlies daudzumu un pasūti preci.

2.      Saņem e – pastā rēķinu, un apmaksā to. Noteikti norādi pasūtījuma numuru.

3.      Saņem e-pastā apstiprinājumu, ka esam saņēmuši pasūtījuma apmaksu un nosūtam Tev preci.

4.      Saņem preci Omniva pakomātā un izbaudi!

Cenas norādītas ar PVN, piegāde Latvijā Omniva pakomāti. Par iespējām nosūtīt uz kādu citu valsti raksti e – pastu Ilona@ jete.lv

Vispārīgie noteikumi:

1. Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

2. Gadījumā, ja Pircēja pasūtītā prece nav pieejama, Pārdevējs informē par to Pircēju vienas darba dienas laikā no pasūtījuma noformēšanas.

Piegādes un samaksas kārtība:

3. Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu, piegādes veidu un vietu.

4. Pasūtījuma piegādes izmaksas,  tiek papildus pievienotas rēķinam par pasūtījumu.

5. Latvijas teritorijā prece tiek piegādāta ar  Omniva pakomāta starpniecību, preces piegāde 3,69 EUR (trīs eiro un 69 centi). Ja pircējs vēlas saņemt preci citā valstī, pirms piegādes sazinās ar Pārdevēju, un vienojās par piegādes veidu un cenu.

6. Pārdevējs izsūta preci 5 (pieci) darba dienu laikā pēc Pircēja samaksas saņemšanas. Pārdevējs par preces izsūtīšanu nosūta Pircējam e-pastu.

7. Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 (četrpadsmit) darba dienu laikā pēc preces saņemšanas. Lai atteiktos no preces, Pircējs aizpilda atteikuma veidlapu, ko var saņemt pēc pieprasījuma rakstot uz e-pastu Ilona@jete.lv.  Atteikuma veidlapa jānosūta kopā ar atgriezto preci. Omniva pakomāta izmaksas par preces atgriešanu apmaksā Pircējs. Nauda par preci tiek atgriezta 30 (trīsdesmit) darba dienu laikā pēc preces atgriešanas. Izmaksas, par preces piegādi Pārdevējs neatgriež.

0

 .